Jsem kreativní grafik

vítám Vás na mé webové stránce.  Můj design je čistý, přehledný, originální a zakládám si na férovém jednání, kvalitě a osobním přístupu. Mé nápady prodávají Vaše služby i zboží.
Ke svým zákazníkům přistupuji vždy vstřícně, profesionálně a snažím se, aby kvalita mé práce byla vždy nadstandardní.

Vytvořím pro Vás

  •  logotypy

  • webdesign

  • tiskoviny a DTP práce (plakáty, letáky, vizitky, …)

  • bannery

  • jednoduché kresby, ilustrace

  • grafická postprodukce 

Do práce designéra dávám srdce
tvořím, abych zhmotnil Vaše sny

Přecházím na jiný systém.
Omlouvám se za wix reklamu!

 

CO MOHU PRO VÁS PŘIPRAVIT?

Firemní identita

Je jednotný způsob grafické komunikace firmy se zákazníkem. Prezentuje tak ucelený design a filozofii firmy. Vytvořím pro Vás od návrhu vizitek, hlavičkových papírů, bannerů přes webové stránky stylistiky textů, a newslettery.

Grafická postprodukce

Profesionální fotografie musí být patřičně upraveny, aby se mohly použít například do různých e-shopů, časopisů, bannerů.

Mezi úpravy fotek patří:

  • retušování

  • úprava fotek (ořez, barevnost, ...)

  • fotomontáž

Webdesign

Webdesign je vizuální online komunikace se zákazníkem či klientem. Patří zde webové online prezentace, e-shopy, blogy, portály, portfolia atd.

Logotyp

Logotyp je grafická značka firmy, společnosti, organizace a základní složka firemní identity. Můžeme jej vidět na propagačních materiálech, dokumentech, výrobcích atd.

 

Cílem loga je vizuální spojitost mezi produktem a firmou, identifikace a vytvoření povědomí o značce.

Tiskoviny

Tiskoviny, jako jsou například letáky, plakáty, vizitky, hlavičkový papír, jsou důležitou součástí firemní identity. Mají za úkol propagovat firmu a její produkty.

 

Logotypy

 
úvodní logo

Tiskoviny a bannery

Webdesign

 
express eco clean prezentace
website presentation
Perspective Web Design Mockup
 

NÁZORY KLIENTŮ

Fenoza

S Martinem jsme navázali dlouhodobější spolupráci, jak pro tiskové materiály (katalogy, vizitky, letáčky, ikony) tak pro webový marketing (bannery a koláže).
S jeho prací jsme spokojeni, vychází vstříc
i v následných korekturách a směruje nás po designové stránce díky jeho grafickému cítění na další úroveň. Rozhodně Martina doporučujeme!

Jan Di-Giusto / animaloro.cz

Po panu Zdráhalovi jsem požadovali tvorbu loga pro naši nově vznikající firmu Animaloro.cz. Po důkladném sepsání všech našich požadavků jsme obdrželi v e-mailu náhledovou skicu budoucího loga, ze které jsem byli již tehdy uneseni. Při pravidelných konzultacích Martin zapracovával naše požadavky na drobné úpravy a barevnost. Logo jsme společnými silami (hlavně Martinovými) dotáhli k dokonalosti :).Po první výborné zkušenosti jsme se služby Martina rozhodli využít znovu. Tentokrát se jednalo o tvorbu vizitky, která taktéž dopadla na výbornou. Martina bychom doporučili ze dvou důvodů, za prvé je to výborný grafik a také je to člověk, který umí pochopit zákazníkovy požadavky.

KONTAKTY

E-mail: martinzdr36@gmail.com

Tel: +420 737 190 132

IČ: 05257930

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now